


De Goudse Academie heeft als doel het verzorgen van onderwijs in de vorm van nascholing en opleiding, op post academisch niveau. Deze is voor therapeuten waaronder anesthesisten, neurologen, huisartsen, basisartsen, en fysiotherapeuten en complementair/integraal werkende therapeuten, minimaal bezit je een HBO opleiding algemeen medische basis kennis. Tevens heeft de Goudse Academie als doel het bevorderen van de ooracupunctuur en andere vormen van integrale geneeswijzen in de breedste zin van het woord.

Nascholing
De Goudse Academie verzorgt medische nascholing. Met name geeft ze nascholing in de Ooracupunctuur, en andere vormen van integrale geneeswijzen.
Opleiding
Sinds 2013 hadden we een uitgebreid basisopleidingsprogramma in de ooracupunctuur. Daar zijn we in 2025 mee gestopt. Voor belangstellenden zijn de readers en powerpoints en filmmateriaal beschikbaar. Wij hopen ze binnenkort via de website ter beschikking te stellen. Nu kun je contact opnemen via onderstaande contact gegevens
